خدمات ویژه

کافیست تجربه کنید!

ماجراجویی

- از تاخت و تاز در میان موج های ساحلی اقیانوس سوار بر اسبی اصیل و شاهانه تا راندن در لا به لای درخت ها در طول دره ها و رودخانه ها. به تحقیق و به یقین، ایتالیا، برخی از هیجان انگیزترین ماجراجویی های اروپا را به رخ می کشد.

- با داشتن طبیعت جغرافیایی متنوعی از کوه ها، رودخانه ها و سواحل بسیار، ایتالیا پر از تجربه های ماجراجویانه منحصر به فردی است که برای همه مناسب است.

...

دیدنی های فرهنگی

- داوینچی، میکل آنژو کاواژیو از معروف ترین نقاشان و مجسمه سازان ایتالیا هستند.

- ایتالیا ـ با داشتن برخی از زیباترین شهرهای رومی و قرون وسطایی منحصر به فرد ـ به عنوان فرهنگی ترین نقطه روی کره زمین شناخته می شود.

- برای گردش در گالری یوفیزی در فلورانس یک تور با راهنما بگیرید و یا با گردش در کولوسئوم خارق العاده روم شگفت زده شوید.

- در هر پیچ و خمی یک شگفتی فرهن...

خورد و خوراک

- بگو غذا... بگو ایتالیا!

- شناخته شده ترین غذاها در دنیا از پاستا گرفته تا پیتزا، همراه با نوشیدنی های ناب محصول خود ایتالیا. این کشور انتخاب اول دوستداران غذا است.

- چه رستوران کوچک و ارزان و خانوادگی و چه رستوران شیک و دارای ستاره میشلن. علاقه قلبی به تولید غذا خوب هر جا که پا می گذاری عیان است.

- بفرمایید! نوش جان!

آرامش

- تنها کاری که می کنید این است که راحت و ریلکس بنشینید و اجازه دهید که استرس و تنش زندگی روزمره در وجودتان آب شود. اینجا ـ با وجود برخی از بهترین و با کیفیت ترین اسپاهای دنیا ـ  تنها چیزی که مهم است این است که خود را رها کنید و اجازه دهید که در کمال آرامش از شما پذیرایی و مراقبت شود.

- راه پیمایی های آرام در مناظری رویایی، به دور از هیاهو و شلوغی شهر، ضامن از نو پر شدن کامل...

درباره جاست کلاس

برند لوکس ما، Just Class، منتخبی ناب از شگفت انگیزترین و پرتقاضاترین هتل ها و اسپاهای لوکس ایتالیا را عرض می دارد.

خدمات گردشگری ما مطابق با نیازهای هر شخص و شامل جت های خصوصی دربست، لموزین، گردش های خودمانی با راهنمای تور در شهرهای مختلف ایتالیا و سرویس سفارشی کانسیژ جاست کلاس است.

رضایت و حیرت حتی کارآزموده‌ترین گردشگران را تضمین می‌کنیم.