قوانین و مقررات

قوانین و مقررات
قوانین و مقررات شایا سفر

· قوانین کنسلی هر هتل مربوط به قوانین رزرو همان هتل میباشد و در هر رزرو متفاوت است. درصورت درخواست کنسلی ابتدا با مسول رزرو خود بابت هزینه کنسلی هماهنگ نمایید هر چند قوانین مربوطه کنسلی در بخش اطلاعات تکمیلی هتل آمده است

· در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو، اتاق براي مسافر خالي نگاه داشته شده و هيچگونه وجهي مسترد نخواهد شد.

· همراه داشتن اوراق شناسایی در زمان مراجعه به هتل الزامی است و کار ما سفر شایا (شایا سفر) هیچگونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت

· زمان تحویل و یا تخلیه اتاق مطابق با قانون آن هتل می باشد در صورت نیاز به تحویل اتاق زودتر از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده حتما هماهنگی قبلی انجام پذیرد.

·  تمامی هماهنگی های قبلی جهت شرایط خاص باید در واچر مسافر ( تاییدیه رزرو ) ثبت گریده باشد در غیر اینصورت قابل قبول نخواهد بود.

· رزرو پس از پرداخت کامل قطعی خواهد بود , در صورت مشکلات سیستم بانکی وجه پرداختی به حساب این شرکت واریز نگردیده باشد رزرو قطعی منظور نخواهد شد، این موضوع حداکثر طی 24 ساعت کاری به اطلاع مسافر خواهد رسید.

· قطعی بودن رزرو و شرایط رزرو شده صرفا به واچر (تاییدیه رزرو) مستند خواهد بود .

· تا زمانی که رزرو شما آماده پرداخت نشده باشد احتمال تغییر وجود دارد.

· تغییر نرخ ارز باعث می گردد قیمت اتاق یک هتل در روزها یا ساعتهای مختلف تغییر نماید .

·بعد از انجام رزرواسیون و صدور رسید، کار ما سفر شایا   (شایا سفر)  تعهد می‌کند که هتل در آن تاریخ رزرو شده است.

·بعد از انجام رزرواسیون و صدور رسید، کار ما سفر شایا   (شایا سفر)  تعهد می‌کند که هتل در آن تاریخ رزرو شده است.

· ارائه‌ی اطلاعات شخصی صحیح، نظیر نام مطابق با نام مندرج در پاسپورت، تعداد مسافران، سن و... بر عهده‌ی کاربر می‌باشد. مشکلات ناشی از ورود اطلاعات نادرست توسط کاربر، بر عهده‌ی این شرکت نخواهد بود ( لطفا نامها را به انگلیسی وارد نمایید)

· رزرواسیون فقط در بر گیرنده‌ی رزرو هتل است و شامل مواردی چون حمل و نقل، پارکینگ، اجاره‌ی خودرو و... نیست؛ مگر آن که قبلا هماهنگ شده باشد و این موضوع در تاییدیه رزرو چاپ گردد..

· استفاده از امکاناتی نظیر خوراکی و نوشیدنی، سونا، جکوزی، استخر، اینترنت و... که در قرارداد هتل ذکر نشده‌اند، هزینه‌ی اضافی در بر دارد. مسافر موظف است آن‌ها را مستقیماً به هتل پرداخت کند.

· اگر قرارداد توسط مسافر لغو شود،طبق توافق راجع به کسر هزینه کنسلی بازپرداخت آن تنها از طریق شماره‌ی حساب یا کارت بانکی که پیش از این توسط وی اعلام شده، خواهد بود. روند بازپرداخت وجه ممکن است تا یک هفته به طول انجامد.

· زمان ورود/خروج مسافر به/از هتل، در بخش اطلاعات هتل، بخش رزرواسیون و ایمیل تایید رزرواسیون ذکر شده و مسافر موظف است طبق آن زمان‌بندی عمل کند. در غیر این‌صورت، هزینه‌ی آن بر عهده‌ی مشتری بوده و از تعهدات این شرکت خارج است.

· با انجام رزرواسیون ، شما با هتلی که در آن اتاق رزرو کرده‌اید؛ قراردادی قانونی می‌بندید. در این قرارداد، ما تنها نقش واسطه را ایفا می‌کنیم: اطلاعات رزرواسیون شما را برای هتل فرستاده و ایمیل تاییدیه را از طرف هتل برای شما ارسال می‌داریم.

 

· اسامی کودکان بالای دو سال الزاما باید هنگام رزرو ذکر شود. از این رو انتخاب اتاق ها باید بر اساس تعداد کودکان مقباشد.

(مدیریت شایا سفر)

 

v توجه :

امکان سفر به خارج از کشور و یا ممنوعیت خروج ارتباطی به کار ما سفر شایا(شایا سفر)  ندارد و این شرکت  صرفا اقدام به رزرو می نماید در صورتی که پس از رزرو متوجه شدید ممنوع الخروج هستید و یا امکان سفر ندارید مطابق با شرایط کنسلی (که معمولا 100 % خسارت می باشد) با شما برخورد خواهد شد حتی درخواست کنسلی شما دقایقی پس از رزرو انجام کنسلی و یا تغییر هتل با شرایط کنسلی ( که معمولا 100% خسارت می باشد) امکان پذیر است لذا اشتباه دلیلی بر امکان کنسلی یا تغییر هتل نخواهد بود.

 

مطالب پیشنهادی